jak zorganizowac impreze okolicznosciowa

jak zorganizowac impreze okolicznosciowa

Hosting misia Piknik

Załóżmy Cele-bear-we! Dodać do stron Build-A-Bear wyjątkowy goszcząc misia piknik po tych wszystkich rzeczy i puszystej zabawy. Inspiracją dla tej partii pomysł pochodzi z utworu „Miś Piknik Song”.

Podobnie jak wszystkie paw-fect stron, prawo zaproszenia nadaje ton … Jeden z naszych ulubionych wzorów jest wycinane zaproszenia nazwie „Beary Słodkie” od projektanta, Picture Perfect.projektowanie automatyki Taka konstrukcja posiada jasnobrązowy misia z miękkimi, różowe policzki i słodkim uśmiechem. Podobnie jak niedźwiedzie w Build-A-Bear Workshop, te zaproszenia są w 100% konfigurowalny; personalizować je swoimi danymi podmiotami na czas un-fur-pomniane przeżycie.

Przy Build-A-Bear Workshop, lider partii pomogą każdemu dziecku wybrać kudłatego przyjaciela, poprowadzi ich przez proces tworzenia misia i pomóc zachować je rozrywkę. Każde dziecko może nawet wybrać dźwięk do rzeczy w ich niedźwiedzia i dać swoje opatrzone serce. Dzieci będą cieszyć łapę-sonalizing swoich nowych przyjaciół z strój swojego wyboru. Nie martw się o rosnące koszty – można ustalić cenę z góry. Lider partii pomogą dzieciom wybrać przedmioty, które są w budżecie.

Po zakończeniu dzieci budują swoje misie i mieli wszystkie „rzeczy i puszystej zabawy” mogą skrzyknąć, wracamy do domu na misia piknik. Na wystrój, niech „Miś Piknik Song” będzie inspiracją – ozdobić swoje strony tak, jeśli jesteś w lesie. Można utworzyć woodsy efekt poprzez kilka drzew, aby umieścić na ścianach i ustawić się po pokoju partii. Dla wzorów, kolorowanki oferują proste wzory, które są łatwe do narysowania. Wybierz projekt, który Ci się podoba i powiększyć go w lokalnym sklepie kopiowania, aby wielkość wzoru, który chcesz. Korzystanie znacznik prześledzić zarys swojej wzór na arkuszu pianki lub tektury. Wyciąć kształty z nożem pudełkiem i malować drzewa farbami akrylowymi.

– autor artykułu