imprezy okolicznosciowe ustronie morskie

imprezy okolicznosciowe ustronie morskie Nie podają jedzenie w pojemnikach kartonowych i papierowych talerzy. Byłbyś wantto dać gościom dobre jedzenie, więc proponujemy wydobywając swoją wyśmienitą sztućców (srebra) oraz cenne kawałki porcelany.

Jeśli nie ma wystarczającej ilości płytek dla wszystkich swoich gości, a następnie rozważyć zakup lub wynajem nowy zestaw porcelany.

Porada 5: Trzymaj Décor Prosty i klasyczny.

Nie ma potrzeby, aby załadować swój stół z różnych wazony. To się nazywa centralnym bez powodu-a to dlatego, że jeden wystarczy. Ty jesteś po to centralny punkt na stole. Ładując swój stolik z kwiatami przed każdym talerzu, jesteś po prostu tworzyć bałaganu.

Ale jednocześnie trzeba godzić się na jednym centralnym, można mieć więcej niż jedną świecę na stole. W rzeczywistości, aby zrównoważyć rzeczy, trzeba mieć co najmniej dwa kandelabry na każdym końcu stołem.

Wreszcie, w miarę możliwości upewnij się, że obrus pasuje do serwetek ze względów estetycznych.

Tip # 6: Podawać koktajli i przekąsek przed posiłkiem i kawy po.

Podczas i niektórych „rannych ptaszków” czekać na resztę swoich gości, służyć kilka drinków i przekąsek. Te małe przekąski są nie tylko imponujące, są one również skuteczne sposoby, aby zażegnać głód, jak ty i twoi pierwsi goście czekać.

Po głównej oczywiście można służyć deser z kawą. Kawa powinna pomóc przeciwdziałać skutkom wino spożywane podczas posiłku.

Ze wszystkim, co powiedział, zalecamy korzystanie z tych wskazówek, aby rzucić wspaniały i niezapomniany Dinner Party.

– autor artykułu