imprezy okolicznosciowe aleksandrow lodzki

imprezy okolicznosciowe aleksandrow lodzki

Cyfrowo Archiwum Aby zachować swoje wspomnienia rodzinne

Nasze życie staje się coraz bardziej decluttered; nieporęczne filmy zostały zastąpione Slim Line DVD, aparaty cyfrowe zastąpiły kamery filmowe i nagrywarki wideo, telefony komórkowe zastąpiły wszystkie powyższe, a flickr zastąpił albumy ze zdjęciami rodzinnymi. Niektóre drobiazgi w naszym życiu, jednak nie pochodzą ładnie zapakowane w pudełku ozdobnym minimalistycznym lub można je nosić na małym USB i które niosą ze sobą większą wartość niż jakikolwiek aparat fotograficzny, iPod lub telefonu komórkowego mógł. zespoły szpitalne dziecka, świadectwa ślubne, ostrogi zdjęciach chwila Photo Booth, bilety na koncerty, pierwsze dziecka malowanie itd lista jest długa … te wszystkie kawałki papieru, obrazy, fotografie i wspomnienia pozostają zamknięte w pudełku na buty wypchane pod łóżko w końcu zostać odrzucone podczas jakiegoś szalonego wiosnę czyste, lub będą one skończyć stracił … jak tak dużo naszej pamięci zawsze.

Jeśli te elementy, które dla innych są bez wątpienia całkowicie bezcelowe, prowadzą wielkie znaczenie i jesteś jak wielu łączenia reżim minimalistyczny i / lub są po prostu boi tracisz te chwilę przechwycony w jednym obiekcie lub obraz na zawsze, a następnie zachować je, jak wszystko inne w naszym współczesnym życiu, ich digitalizacji.

Chociaż nie można dokładnie digitalizacji pierwszego misia kiedykolwiek dostał od swojego męża; można skanować w twoich zdjęciach ślubnych lub wyników Twojego dziecka pierwszy test. Wszystko, co wam trzymać wartość, która jest w formie papierowej można uchwycić wewnątrz komputera i skarb na zawsze.

Mając swoje wspomnienia w formie pliku PDF pozwala również dzielić się nimi z innymi, czy to przez e-mail lub serwisów społecznościowych, masz możliwość, aby pokazać komuś tysiąc mil swój pierwszy bilet w historii, aby zobaczyć The Rolling Stones. Zachowanie i udostępnianie wspomnień nie jest jedyną zaletą skanowania dokumentów; możliwość wysyłania ważnych dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej jest bardziej wydajne niż kopiowanie i wysyłanie.

– autor artykułu