imprezy okolicznosciowe minsk mazowiecki

imprezy okolicznosciowe minsk mazowiecki

Jak ustawić tabeli na formalne kolacje Stronę

Nie często trzeba ustawić stół w formalny sposób do codziennych posiłków, ale czasami po prostu chcemy, aby ten dodatkowy wysiłek. Kolacje to świetny czas, aby cieszyć formalny posiłek we wszystkie dzwony i gwizdki. Jeśli nigdy nie dowiedział się, jak ustawić formalne tabeli, nie martw się.tbv.pl Większość ludzi nie zna tę umiejętność więcej. Na szczęście, to jest proste, aby dowiedzieć się w ostatniej chwili.

pościel

Trzeba obrus. To powinno być czyste i nakrochmalony. White jest najbardziej elegancki, ale można uciec z innym kolorem. Innym sposobem na dodanie koloru jest użycie kolorowych lniane serwetki. Użyj pierścienie na serwetki do serwetek; to jest łatwiejsze niż uczenie się złożyć je w fantazyjnym kształcie. Można znaleźć wiele rodzajów pierścienie serwetka, które mogą uzupełniać swoją porcelanę. Można również użyć dopasowywania podkładek, jeśli chcesz.

Talerze

talerze powinny być pierwszą rzeczą, jaką można ustawić na obrusie. Każdy powinien być osadzony równo wokół stołu. Płyta będzie w środku każdego miejsca ustawienia. Serwetki powinny być ustawione w środku każdego talerza, albo starannie złożone lub włożony pierścień serwetka. Jeśli masz płyty chleb, powinny one być umieszczone powyżej widełek.

pucharem

Zasada ogólna dla srebra jest położyć je w kolejności będą one używane, więc trzeba pracować na swój sposób, w kierunku płyty. Pierwszy kawałek, który powinien siedzieć po prawej stronie talerza jest nóż. Upewnić się , że ostrze jest zwrócona w kierunku płyty. Tylko jeden nóż zostaną wykorzystane, chyba trzeba także zapewnić stek nóż.

Twoje łyżki są obok. Jeśli służysz melony, łyżka melona przyjdzie następny. Jeśli nie, łyżkę spocznie obok noża. łyżki deser zostanie ustawiony powyżej płytki w położeniu poziomym.

– autor artykułu