impreza okolicznosciowa z funduszu socjalnego

impreza okolicznosciowa z funduszu socjalnego

A Christmas urodzinowe dla najmłodszych Needs Choinka Pomysły tematyczne na wspaniałe Par-Tay!

Jeśli szukasz dla niektórych pomysłów Choinka rozrywki na imprezę urodzinową lub świąteczne swoim wystroju domu, nie trzeba być Scrooge o tym – po prostu zrób to! Oto kilka opcji, które byłoby idealne dla najmłodszych:

Słodka jak może być, JEST CANDYLAND TREE

Niech gra planszowa Candyland być inspiracją do tworzenia drzewa Boże Narodzenie urodziny partii słodkiego sukcesu.

Zacznij od wiszące kosmyki Mini wielokolorowych świateł na drzewie.

Tworzenie żurawinę i popcorn girlandę spinając pojawiło kukurydzy i świeże żurawiny na grubym wątku przy użyciu ciężkiego igły i zwinąć go wokół gałęzi drzew.

Fruit Loop String zbóż i czerwone kawałki lukrecji na masywnej wątku, aby utworzyć kolejną opcję zabawa girlanda Candyland.

Bądź ozdoby miętowy cukierek przez wycinanie kwadratów czerwone i białe paski tkaniny i wypełnienie centrum z mrugnięcia. Rzuć tkaniny i mrugnięcia na kawałki przezroczystego celofanu i związać się na boki z czerwonymi i białymi wstążkami i są gotowe do powieszenia na swoje gałęzie drzew.

Bądź ozdoby lodów powiesić na drzewie. Zacznij od lakierowania zewnętrzną szyszki cukru w ??celu koordynacji z wybranych ozdób. Pamiętaj, aby dać każdemu z nich nieco blasku za pomocą światła rozpylonej farby metalicznej. Przyklej kawałek wstążki na stożku, aby utworzyć uchwyt do powieszenia ozdób. Przyklej okrągłe kolorowe ozdoby na szyszki cukru i są gotowe do pracy.

Wypełnij różnych kolorowych kawałków kolorowego celofanu krople z gumy, związać się z kolorowymi wstążkami i krawat do gałęzi. Pamiętaj, że nie jest zbyt wiele, albo to będzie ciężki!

Złóż swój ulubiony przepis i cukru ciasteczka cięcia ciasteczek w gwiazdy i drzewa kształtów. Ozdobić kolorowymi frostings i posypki.

– autor artykułu